NAUJIENOS

cukrus-sirdies-nepakankamumas Mitybos patarimai

Kodėl per didelis cukraus vartojimas yra pavojingas – nesvarbu kiek jūs sveriate

Jūs nustebsite koks mažas cukraus kiekis visgi jau yra „per didelis“ Mes tikimės, kad šis straipsnis nesugadins jūsų Valentino dienos planų, bet turime nerimą keliančių naujienų apie cukrų: Per didelis vartojimas saldumynų yra tiesiogiai susijęs su padidėjusia širdies nepakankamumo rizika, pasak Širdies Ligų Centro naujausio tyrimo. Tyrimo autoriai analizavo mitybos tendecijų apklausas, kurios padėjo stebėti […]

riesto uzpakaliuko savininke jen setler Motyvaciniai

Jen Selter – gražiausio užpakaliuko savininkė?

Riesto užpakaliuko savininkė Jen Selter tapo interneto sensacija. Kim Kardashian apvalus užpakaliukas nebėra pats populiariausias pasaulyje. Šiuo metu daugiau nei milijonas žmonių eina iš proto dėl niujorkietės Jenos Selter riesto užpakaliuko. 20-metė tapo interneto sensacija, kuomet „Instagram“ paskyroje pradėjo dalintis savo ištreniruoto kūno nuotraukomis.

Treniruote moterims Fitnesas

Kaip pradėti sportuoti namuose?

Dauguma moterų paprasčiausiai bijo pradėti savo kultūrizmo ar fitneso kelionę į sporto salę ir tai yra didžiausia kliūtis pasiekti norimų rezultatų sporte bei įgauti trokštamą fizinę formą. Gera naujiena yra ta, kad jei jūs dar tik naujokė ir bandote įsivažiuoti į sportą, jūs sėkmingai galite startuoti treniruodamasi niekur neišėjusi iš namų. Tiesiog nuostabu kaip treniruodamasi […]

Įtūpstai su hanteliais Pratimai kojoms

Įtūpstai su štanga ar hanteliais

Jei norisi riestesnio subiniuko ar kažkiek labiau išdirbtų raumenukų, pirma patariame pasiskaityti straipsnį kaip priaugti svorio. Atletiškas.lt svetainė pateikia išsamų straipsnį apie tai kaip reikia auginti svorį, kas yra superkompensacijos periodas ir kaip jį tinkamai išnaudoti norint pasiekti trokštamas kūno formas.


 

Mums padeda: Kaunas SEO
Nemokamas Maisto Papildų Gidas
Įvesk savo el. pašto adresą ir gauk mūsų nemokamą el. knygą apie tai kaip išsirinkti būtent tau tinkančius maisto papildus!
MAN NERŪPI
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Nepraleisk šio šanso. Neturi laiko? Parsisiųsk dabar - paskaityk vėliau.
×
×
WordPress Popup
error: Content is protected !!